W dniach 16 i 17 lutego w Radymnie odbyły się powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce. W pierwszym dniu rywalizowały drużyny chłopców. Mistrzem Powiatu została Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, drugie miejsce przypadło chłopakom z SP Radymno, natomiast brązowe medale trafiły do drużyny SP Korzenica.

Drugi dzień zmagań przyniósł bardzo dużo emocji i po zaciętym meczu finałowym drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Radymnie zdobyła upragniony złoty medal. Srebro zdobyły dziewczęta z SP 11 Jarosław, a brąz koszykarki SP Korzenica.

W trakcie imprezy prowadzona była działalność informacyjno-edukacyjna na temat zagrożeń i skutków używania środków odurzających i spożywania alkoholu. Była to też doskonała okazja do propagowania aktywnych form spędzania czasu wolnego. Odbyły się liczne pogadanki na temat chorób cywilizacyjnych oraz zagadnień o tematyce sportowej, rekreacyjnej i dotyczącej aktywnego stylu życia.

Całe przedsięwzięcie skupiło ok. 140 osób. Byli to zawodnicy, uczniowie, kibice oraz nauczyciele i wychowawcy.