Kolejny raz dzieci i młodzież ze świetlicy „Wzrastanie” z Radymna miały okazję uczestniczyć w warsztatach wokalno-tanecznych w Bieszczadach. Odbywały się one w Ośrodku Wczasowym „Solinka” w Bukowcu. W ramach kilkugodzinnych, codziennych zajęć powstały cztery układy taneczne pod okiem p. Eweliny Rabczak oraz pamiątkowa płyta z piosenkami o tematyce wakacyjnej, nagrana pod kierownictwem p. Piotra Misińskiego.

Pobyt w Bukowcu to nie tylko ciężka, twórcza praca, ale także relaks nad rzeką i wędrówki po najbliższej okolicy. Miłe chwile uczestnicy warsztatów spędzali także podczas rozgrywek sportowych, zawodów sprawnościowych na boisku i zabaw z chustą animacyjną. Chętni wzięli udział w miniplenerze malarskim, uwieczniając piękne, górskie widoki. W ramach zajęć plastycznych, oprócz widokówek, powstały pamiątkowe kompozycje z kamieni, wyszukanych przez dzieci w rzece Solinka. Nad całą grupą pieczę sprawowała p. Lucyna Misińska.

Podsumowaniem warsztatów był program z tańcem i piosenką. Jego odbiorcami byli goście ośrodka „Solinka”, na czele z p. Anną Kozubek. Rekreacja w Bukowcu została sfinansowana z dotacji Wojewody Podkarpackiego.

Anna Segin, Natalia Rabczak

Zdjęcia: Anna Segin

[nggallery id=26]