Koniec roku szkolnego w Przedszkolu to zawsze czas pożegnań. Grupa najstarsza „Wiewiórki” już na zawsze pożegnała przedszkolne progi, aby od września zasiąść w szkolnych ławach. Uroczystość w/w odbyła się 20 czerwca. Młodsze dzieci, poprzez wiersz i piosenkę, pożegnały swoich starszych kolegów, natomiast same starszaki z tej okazji przygotowały okolicznościowy program dla swoich rodziców. Następnie otrzymały z rąk pani dyrektor Małgorzaty Trojnar pamiątkowe dyplomy, a od pań upominki oraz zdjęcia. Mamy nadzieję, że wszyscy – zarówno dzieci, jak i panie z grupy oraz rodzice – będą wracać myślami do tych wspólnych miesięcy z uśmiechem na twarzy, że będą one dla wszystkich miłym wspomnieniem beztroskiego i bezpiecznego dzieciństwa.

23 czerwca w Noc Świętojańską w Dinozekolandii wszystkie dzieci w wyjątkowy sposób pożegnały się z przedszkolem. Poprzez występ pt. „Bajkowy świat paproci” nasze przedszkolaki przywitały tak długo wyczekiwane wakacje. Sam spektakl muzyczno-taneczny był barwną opowieścią o bajkowym świecie, do którego tęsknimy w każdym wieku, a odnaleziony kwiat paproci uświadomił nam, że warto realizować i spełniać swoje marzenia. Cały rok szkolny był dla naszego przedszkola wspaniałą przygodą i kolejną podróżą w nieznane, czego podsumowaniem był nasz występ.

Aneta Dubiel-Korzepa

[nggallery id=87]