Miasto Radymno
zaprasza

do składania ofert na wynajem budynku przy ul. Sienkiewicza 1 w Radymnie
(dawny budynek Szkoły Podstawowej)

Opis budynku: budynek mieszkalny, zbudowany w latach 80-tych ubiegłego wieku, o wymiarach 58,8m x 25,5m, wielobryłowy, z częścią główną dwukondygnacyjną od ulicy Sienkiewicza (łącznik z zapleczem socjalno-administracyjnym budynku – parterowy), częściowo podpiwniczony, wyposażony w media w sposób pełny, o konstrukcji tradycyjnej murowanej, ze stropami nad piwnicami i parterem ognioodpornym, z docieplonymi stropodachami jednospadowymi. Ściany zewnętrzne grubości około 45 cm, natomiast wewnętrzne około 25 cm, murowane z cegły, z zewnątrz i wewnątrz otynkowane, wewnątrz budynku tynki cementowo-wapienne. W pomieszczeniach, w zależności od funkcji, podłoga z parkietu i lastryka, schody na klatkach wylewane na mokro, żelbetonowe, lastrykowane. Ogrzewanie CO z kotłowni opalanej gazem, umieszczonej w piwnicy pod zapleczem socjalno-administracyjnym.

Budynek wyposażony jest w instalację gazową, kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Powierzchnia działki: 40 ar

Kubatura budynku: 6 994m3

Powierzchnia wewnętrzna pomieszczeń: 1 576,73m2

Cena wynajmu: do ustalenia.

Szczegółowe informacje dotyczące budynku oraz warunków wynajmu można uzyskać w Urzędzie Miasta Radymna (ul. Lwowska 20, 37-550 Radymno, tel. 16 628 24 17, e-mail: sekretariat@radymno.pl).