Miasto Radymno uczestniczy projekcie pt. „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców miasta Przemyśla i Radymna”. W jego ramach wciąż istnieje możliwość montażu kotłów na biomasę na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Kotły na biomasę to nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu. Dlaczego warto go wymienić:

EKONOMIA

W świecie galopujących cen nigdy nie można mieć pewność, ale energia wytworzona w oparciu o biomasę: pellet, pestki czy trociny to wciąż bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Wśród dostępnych form opału biomasa jest jednym z liderów ekonomii.

WYGODA

Obsług kotła na biomasę nie jest tak uciążliwa jak kotłów węglowych. Nie wymaga żmudnego rozpalania czy regularnego dorzucania opału – wystarczy zasypanie zasobnika do pełna dobrej jakości opałem raz na kilka dni a potem usunąć popiół.

PORZĄDEK

Użytkownicy kotłów na biomasę mogą zapomnieć o pyle węglowym czy o trudnościach w utrzymaniu czystej kotłowni.  Biomasa jest czysta, a efektem spalania chociażby pelletów jest przyjemny zapach drewna, a usuwanie popiołu z biomasy nie powoduje wznoszenia się tumanów kurzu.

SWOBODA WYBORU

Nowoczesne kotły na biomasę są przystosowane do spalania bardzo różnego opału. Podstawę stanowi pellet, jednak istnieje możliwość spalania owsa, pestek czy trocin. To z kolei sprawia że użytkownik może wybrać najtańszy oraz najefektywniejszy opał.

EKOLOGIA

Biomasa jest w 100 procentach energią zieloną i odnawialną. Rezygnacja ze spalania węgla jest więc działaniem proekologicznym, wpływającym na obniżenie zanieczyszczenia naszej planety a poprzez to aktywnością na rzecz przyszłych pokoleń.

 

Wszelkich informacji w w/w zakresie udziela:

Anna Sobieraj – Łapisz, pokój nr 26, telefon 16 628 24 17 wew. 34