Dziś tj. 20 lutego br. odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym „Stop agresji w sieci internet! – nie cyberprzemocy!”. Konkurs zorganizowany został przez nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Radymnie pod patronatem Burmistrza Miasta Radymna Mieczysława Piziurnego.

Wydarzenie było formą obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu (przypadającego na 7 lutego) i cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród młodzieży. Do twórczej pracy swoje talenty zaprzęgło 38 uczniów, których organizatorzy podzielili według wieku na dwie kategorie. W młodszej, w której rywalizowały dzieci z klas IV-V jury w składzie Elżbieta Koralewicz- Bagińska (nauczyciel plastyki) oraz Katarzyna Gałęza (pedagog szkoły) za najlepszą uznało pracę Lidii Pacek, zaś w grupie starszej obejmującej uczniów klas VI-VIII Anastazji Wielgosz.

Laureaci oraz wyróżnieni w konkursie zaproszeni zostali do Urzędu Miasta. Tu Sekretarz Miasta Zofia Kawałek oraz Dyrektor placówki Paweł Kalisz, w asyście wyżej wymienionych członkiń jury, wręczyli im nagrody i dyplomy, podkreślając wysoki poziom prac, wagę poruszanego przez nie tematu, ale i zachęcając do dalszego rozwoju plastycznych pasji. Dodajmy, że nagrodzone prace można zobaczyć w naszym urzędzie. Wystawa pokonkursowa znajduje się w holu na I piętrze naszego budynku.

 

KATEGORIA- KLASY IV-V

I miejsce: Lidia Pacek , klasa IV b

II miejsce: Amelia Nalepa, klasa IV b

III miejsce: Emilia Kuklińska, klasa V c

Wyróżnienia:  Zofia Indra V a,  Julia Zając IV b

KATEGORIA -KLASY VI-VIII

I miejsce: Anastazja Wielgosz, klasa VII b

II miejsce: Klaudia Mai, klasa VI a

III miejsce: Amelia Piechota, klasa VIII b

Wyróżnienia: Hanna Brzozowska , klasa VI a,  Maja Jaromi VII a

 

[rl_gallery id=”13903″]