Mamy dla Was propozycję na Długi Weekend.  Jest nią gra terenowa „Zaszyfrowane Radymno”. To gra stworzona po to, by zaproponować Wam alternatywną formę spędzania wolnego czasu.

 

Zapraszamy Was zatem do pobrania instrukcji gry oraz karty działań i do wyruszenia na spacer po Radymnie. We wskazanych na mapce miejscach znajdują się wskazówki pozwalające odszyfrować zaszyfrowaną wiadomość – a więc oprócz aktywności ruchowej, na majówkę proponujemy Wam wytężenie szarych komórek!

Grać możecie o dowolnej porze i w dowolny dzień. Gra kończy się po uzyskaniu hasła i oczywiście możecie na tym poprzestać. Jeśli jednak chcecie wziąć udział w losowaniu nagród (gier planszowych „Wsiąść do pociągu” „Cluedo” „5 Sekund”) musicie się z nami spotkać. Wypełnione karty działań trzeba wrzucić do specjalnej urny, którą wystawimy się na stoisku Gry przygotowanym przez przy promenadzie podczas „Majówki na sportowo”, w pobliżu kąpieliska ZEK (tylko w dniu 2 maja 2023 w godz. 14.00-17.00). Tego dnia po godzinie 17. odbędzie się losowanie i przekazanie nagród!

 

Uwaga! W przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych 2 maja i odwołania „Majówki na sportowo” przyjmowanie „Kart działań” odbędzie się podczas uroczystości 3 majowych (urna będzie wystawiona na skwerze pod Pomnikiem 1000-lecia Państwa Polskiego), a losowanie odbędzie się po inscenizacji „Żywy obraz Jana Matejki”.

PLIKI DO POBRANIA