W poniedziałek 2 maja na błoniach nad zbiornikiem ZEK, pod hasłem „Wybieram marzenia, nie uzależnienia” odbyła się kolejna Sportowa Majówka w Radymnie.

W tym roku dla wszystkich chcących uczcić aktywnie Święto Flagi, przygotowaliśmy Turniej Sprawności Wszelakich, młodzi piłkarze i piłkarki stanęli w szranki o tytuł pierwszego w mieście Turbo-Kozaka, wreszcie zaprosiliśmy wszystkich na bieg, na symbolicznym dystansie 1791 metrów. Miny uczestników naszych gier wskazują, że zabawa była przednia.

Późnym popołudniem odbyła się dekoracja zwycięzców i rozdanie nagród w poszczególnych konkurencjach, którą poprzedził występ iluzjonistki Joanny Pałeczki,. Losowaniem nagród zakończyła się też nasza gra terenowa „Zaszyfrowane Radymno” ( na marginesie dodamy, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać w naszą grę – już niestety bez nagród – także w inne weekendy niż ten pierwszy majowy). Najsprawniejszym, najszybszym i najbystrzejszym uczestnikom naszej imprezy nagrody wręczył Burmistrz Miasta Radymna Mieczysław Piziurny.

Zwieńczeniem tego dnia był koncert kapeli podwórkowej Beka z Przeworska.

 

[rl_gallery id=”14578″]