Dni Radymna w tym roku odbyły się w dniach 1-2 lipca.
Sobotę zdominowały zawody sportowe, rozegrany został Turniej Siatkówki plażowej oraz Regaty o Puchar Burmistrza Miasta Radymna. Wieczorem, zaraz po oficjalnym otwarciu Dni Radymna którego dokonał Burmistrz Mieczysław Piziurny, któremu towarzyszyła Członkini Zarządu Województwa Anna Huk , odbyła się pełna pozytywnych wibracji impreza towarzysząca, a więc Folkowisko. Na scenie nad ZEK-iem pojawił się zespół Sąsiedzi z Białobrzegów, ale oczywiście wieczór skradł szeroki konglomerat artystów, skupionych wokół naszego Miejskiego Ośrodka Kultury, dając wyjątkowy koncert folkowych piosenek zaaranżowanych na współczesną nutę, okraszonych układami choreograficznymi nawiązujących do tradycyjnych tańców ludowych.
Drugi dzień był nie mniej intensywny. Rozpoczęły go feederowe zawody wędkarskie, popołudniu zaś swoje umiejętności prezentowały gibkie członkinie Acro Club Radymno oraz młodzi adepci z funkcjonującego w Radymnie Klubu Karate Kyokushin „Ichigeki”. Następnie odbył się Miejski Talent Show, a zgromadzone dzieciaki zabawiała Palmonutka. Około 19 na scenę odbył się pierwszy tego dnia koncert. Zespół DOC.  porwał swoich fanów energetycznym koncertem. Po nim odbyła się dekoracja zwycięzców zorganizowanych w ramach Dni Radymna zawodów i konkursów. Puchary i nagrody wręczali gospodarz imprezy Burmistrz Mieczysław Piziurny oraz Pani Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej, Poseł na Sejm RP @Anna Schmidt, która wśród rozlicznych swoich zajęć znalazła czas, by spędzić kilka chwil w Radymnie i uświetnić swą obecnością Dni Miasta. Po ceremonii wręczenia nagród show, które długo pozostanie w pamięci fanów, dał zespół Sound’n’Grace . Publiczność żywiołowo reagowała na kolejne hity zespołu, a fluidy te wyraźnie „niosły” artystów, którzy po udanym koncercie wyszli do rozentuzjazmowanego tłumu, dając wybrańcom na kilka chwil prywatnego spotkania. Koncert uświetnił jeszcze pokaz lotniczy, niestety ze względu na złe warunki atmosferyczne zaprezentowany w mocno okrojonej wersji.

Cieszymy się obecnością wszystkich, tak licznie zgromadzonych na błoniach nad ZEK-iem gości, a wszystkim, którzy swą pracą, zaangażowaniem i środkami sprawili, że Dni Radymna 2023 były tak okazałe składamy stukrotne dzięki.