Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej składamy wszystkim Pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej w Radymnie wyrazy uznania oraz serdeczne podziękowania za codzienną, rzetelną i odpowiedzialną pracę.

Państwa zaangażowanie, sumienność oraz troska o sprawne funkcjonowanie miejskiej infrastruktury mają ogromne znaczenie dla komfortu życia mieszkańców oraz estetyki naszego miasta. To dzięki Państwa pracy Radymno każdego dnia pozostaje miejscem zadbanym, bezpiecznym i przyjaznym.

Życzymy Państwu zdrowia, satysfakcji zawodowej, wszelkiej pomyślności oraz nieustającej energii do realizacji kolejnych zadań.