W dniach 21–24 maja Podkarpacie stanie się areną wyjątkowego wydarzenia motoryzacyjnego – , będącego jednocześnie II Rundą Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Wydarzenie objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Radymna Mieczysław Piziurny.
Na trasie liczącej około 300 kilometrów pojawią się wyjątkowe pojazdy, które przemierzą malownicze zakątki regionu, odwiedzając m.in. Jarosław, Dynów, Dubiecko, Sanok, Krzywczę i oczywiście nasze Radymno!
Rajd zawita do Radymna w sobotę 23 maja. W obrębie kompleksu koszarowego i sportowego (ul. Lwowska, Sportowa) odbędzie się próba sportowa rajdu! Spodziewamy się widowiskowych przejazdów, emocji sięgających zenitu, a przede wszystkim okazji do podziwiania pięknych zabytkowych aut.



