Szanty i powroźnictwo, czyli – „Na brzegu liny” już po raz siódmy odbędzie nad ZEK-iem w Radymnie! Tegoroczna, edycja imprezy mającej na celu kultywowanie tradycji powroźniczej Radymna, a jednocześnie eksponować turystyczne walory naszego zbiornika wodnego odbędzie się w niedzielę, 9 sierpnia, na terenie Przystani.

Gwiazdą wydarzenia będzie EKT Gdynia – jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny szantowej, legendarny skład, który w tym roku obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia. Na scenie pojawią się również Andrzej Czyż i Jerzy Krupa, a o powroźniczych tradycjach opowiadać będą Drudzy Powroźnicy – grupa rekonstrukcyjna działająca przy stowarzyszeniu Galeon. Nie zabraknie pokazów dawnego rzemiosła oraz atrakcji dla całych rodzin.

Startujemy o godz. 16:30! WSTĘP WOLNY!

A kiedy wybrzmi ostatnia szanta, zabawa wcale się nie skończy –Dyskoteka pod gwiazdami będzie muzycznym finałem tego wyjątkowego wieczoru.

Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i dobry humor. Spotkajmy się Na brzegu liny… Radymno Budowlanych 5a.