Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

14 listopada na hali sportowej w Skołoszowie odbyły się eliminacje gminne do turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rywalizacja w grupie U-12 o zajęcie pierwszego miejsca trwała prawie do samego końca miedzy drużynami SP Ostrów a Giganci Radymno. W bezpośredniej konfrontacji obydwu drużyn wynik po zakończeniu meczu 1:1 nie dał rozstrzygnięcia. Dopiero remis Szkoły Podstawowej z Ostrowa z Szkołą Podstawową z Korczowej i wygrana Gigantów z SP Korczowa ostatecznie przesądziła o pierwszym miejscu eliminacji gminnych turnieju.

Grupa U-12

I miejsce – Giganci Radymno
II miejsce – SP Ostrów
III miejsce – SP Korczowa
IV miejsce – SP Skołoszów
V miejsce – SP Nienowice
VI miejsce – SP Sośnica
VII miejsce – SP Święte 7

W drugiej grupie U-10 do gminych eliminacji zostały zgłoszone tylko dwie drużyny. W bezpośrednim meczu UKS Giganci Radymno pokonali Szkołę Podstawową z Korczowej 2:1.

Grupa U-10

I miejsce – Giganci Radymno
II miejsce – SP Korczowa

Z niecierpliwością czekamy na mecze, które odbędą się w Powiecie Jarosławskim i mamy nadzieję, że nasi zawodnicy wykażą się swoimi umiejętnościami piłkarskimi i będziemy brali udział w dalszych eliminacjach w przyszłym roku w Stalowej Woli.

Grupa 12 Dziewczyny

Uczniowski Klub Sportowy Giganci Radymno zgłosił drużynę dziewczyn do turnieju o Puchar Tymbarku, jednak brak drużyn z Gminy Radymno sekcji piłkarskiej dziewczyn spowodował, że nasza drużyna automatycznie awansowała do rozgrywek Powiatu Jarosławskiego.

Pokaz tenisa stołowego

18 listopada w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Radymnie odbył się pokaz tenisa stołowego dla dzieci klas od I do IV. Pokaz gry przeprowadzili trener Artur Śliwiński oraz jego syn Piotr Śliwiński. Pan Artur prowadzi treningi tenisa stołowego na hali sportowej w Radymnie, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci we wtorek i piątek w godz. 17.30 – 19.00.

W pokazie brał udział Pan Piotr Blat wielokrotny mistrz Miasta Przemyśla oraz Podkarpacia. Pokaz był przyjęty z ogromną ciekawością i zainteresowaniem uczniów Szkoły Podstawowej, a przeprowadzane konkurencje i zabawy z rakietką i piłeczką były nagradzane przez Prezesa UKS Giganci Radymno nagrodami rzeczowymi.

Mamy nadzieję, że w ten sposób uczniowie zainteresują się dyscypliną sportową tenisa stołowego w naszym mieście, a w przyszłości nasz zawodnik będzie grał o mistrzostwo Polski.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Mari Jędrejko za umożliwienie przeprowadzenia pokazu.

UKS Giganci Radymno

[nggallery id=60]