Konkurs – drugi spis próbny w gminie miejskiej Radymno

Urząd Statystyczny w Rzeszowie zaprasza uczniów klas I-VII Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Radymnie do wzięcia udziału w konkursach w ramach II spisu próbnego przed NSP 2021, który odbywa się od 1.04 – 30.04.2020 r. w gminie miejskiej Radymno dla trzech grup wiekowych:

  • kat. I – klasy I-III  „Radymno Wiosną” praca plastyczna
  • kat. II – klasy IV-V „Moja rodzina, Mój dom, Moje Radymno” praca plastyczna
  • kat. III – klasy VI-VII „Statystyczny obraz Radymna” (infografika) praca graficzna

Prace uczniów należy przesyłać do 30 kwietnia 2020 r. na adres A.Klimek2@stat.gov.pl  w tytule wpisując konkurs (wybrany tytuł pracy).

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników konkursu, a także w związku z zamknięciem placówek oświatowych prosimy o wysyłanie zdjęć prac wykonanych ręcznie w kategorii I i II (rozmiar zdjęcia maksymalnie 8 Mb) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres A.Klimek2@stat.gov.pl.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie Urzędu Statystycznego w Rzeszowie https://rzeszow.stat.gov.pl/spis-probny/ nie później niż 13 maja 2020 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: dysk zewnętrzny 1 TB , głośnik bluetooth, powerbank, ładowarka indukcyjna, pendrive, koce piknikowe, bidony, notesiki, i inne. Zostaną one przekazane uczestnikom konkursów w szkole po ustaniu zagrożenia epidemiologicznego.

Ze względu na zaistniałą sytuacje epidemiologiczną w kraju ustalenia odnośnie konkursu i podane terminy mogą ulec zmianie. W przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres A.Klimek2@stat.gov.pl.

Prosimy o zapoznanie się z załączoną informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Szczegóły oraz regulaminy konkursu znajdują się na stronie Urzędu pod adresem: https://rzeszow.stat.gov.pl/spis-probny/

Do pobrania: