W ubiegłą niedzielę na hali sportowej w Radymnie odbył się Mikołajkowy Turniej  Siatkówki „Wolni od uzależnień” o Puchar Burmistrza Miasta Radymna. Nasze siatkarki zajęły w nim trzecie miejsce.

Do zmagań zorganizowanych przez Miasto Radymno i Miejski Klub Sportowy Radymno  stanęły 4 zespoły: UKS 15 Przemyśl I, UKS 15 Przemyśl II, MKS Radymno oraz drużyna z Wólki Grodziskiej. Po zaciętej rywalizacji turniej wygrała pierwsza drużyna UKS 15 Przemyśl, na drugim miejscu uplasowała się ekipa z Wólki Grodziskiej, a nasze dziewczyny z MKS Radymno stanęły na najniższym stopniu podium.

Organizatorzy przyznali też nagrody indywidualne zawodniczkom. Za najlepszą rozgrywającą została uznana Zuzanna Kołcz z UKS 15 Przemyśl I, najlepszą atakującą została Amelia Pańko, także reprezentująca UKS 15 Przemyśl, a MVP całego turnieju wybrano Oliwię Kulpę z Wólki Grodziskiej.

Turniej zakończyła dekoracja najlepszych – drużyny  i zawodniczki otrzymały puchary, medale i statuetki,  a także nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Radymno.  Dodatkowo ze względu na termin rozgrywania zawodów wszystkie siatkarki otrzymały paczki mikołajkowe.

Zawody sędziował Marek Naspiński, któremu asystowali Kamila Karkowska i Albert Mrozowicz.