Za nami pierwsza seria wyborów zarządów osiedli. W ubiegłą środę i czwartek swoich przedstawicieli wybrali mieszkańcy osiedli nr 1 i 4. W obu przypadkach postawili na doświadczenie i wybierali na przewodniczących, dotychczas piastujących te funkcję Dariusza Glinianego (Osiedle nr 4) i Halinę Wołos (Osiedle nr 1).
Spotkania wyborcze były jak zwykle okazją do przeprowadzenia sprawozdania z dotychczasowej działalności zarządów.
W obu dotychczas zorganizowanych spotkaniach uczestniczył Burmistrz Miasta Radymna Mieczysław Piziurny, który opowiadał o zrealizowanych przedsięwzięciach, przedstawiał swoje plany rozwoju miasta, mówił o formach pomocy uchodźcom z Ukrainy i odpowiadał na pytania zebranych.
Przypominamy, że kolejne spotkania wyborcze zaplanowane są jeszcze w tym tygodniu. Osiedle Nr 2 będzie wybierać Zarząd 28 kwietnia 2022r. (Czwartek) o godz. 18:00 w siedzibie Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie, ul. Złota Góra 13. Dzień później29 kwietnia 2022r. (Piątek) o godz. 18:00 w siedzibie Zarządu Ogrodów Działkowych „RELAX” w Radymnie, ul. Budowlanych 45a swoich przedstawicieli będzie wybierać Osiedle Nr 3.
[rl_gallery id=”10711″]