Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online dotyczącym udziału w strukturach Klastra Energii Powiatu Jarosławskiego.

Data spotkania online: 14 grudnia 2022 r. godzina 10:00.

 

Szanowni Przedsiębiorcy,

Działając w porozumieniu z Koordynatorem Klastra Energii Powiatu Jarosławskiego – firmą DOEKO Group Sp. z o.o. zwracamy się z propozycją przyłączenia Państwa przedsiębiorstwa do Klastra Energii.

Uczestnictwo w Klastrze Energii niesie za sobą szereg korzyści ekonomicznych wśród których wyróżniamy m.in.:

  • Dedykowane dotacje Klastrom Energii – brak możliwości skorzystania z programów podmiotów nie działających w strukturach Klastra Energii;
  • Możliwość skorzystania z systemu opustowego – obniżenie do 25% kosztów opłaty dystrybucyjnej;
  • Pomoc Koordynatora Klastra w ocenie potencjału możliwości budowy inwestycji w OZE na potrzeby własne przedsiębiorstwa oraz na potrzeby Klastra Energii możliwość lokalnej dystrybucji energii na preferencyjnych warunkach dla innych Uczestników Klastra;
  • Obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej poprzez możliwość realizacji własnych inwestycji w OZE, czy bezpośredni zakup zielonej energii na preferencyjnych warunkach.

 

Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły przystąpienia do Klastra zostaną przekazane i omówione przez Koordynatora.

Spotkanie odbędzie się w formule online. Wystarczy kliknąć w link poniżej, żeby dołączyć. W razie pytań bądź trudności prosimy o kontakt z opiekunem klastra.

Link do spotkania online 14.12.2022 r.: https://doekogroup.clickmeeting.com/spotkanie-z-przedsiebiorcami-ke-powiatu-jaroslawskiego

Opiekun klastra: Dawid Czech

tel. 533-353-759

e-mail: dawid.czech@doekogroup.pl