12 lutego 2024 roku w Sali widowiskowej MOK w Radymnie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia MKS Radymno.

Po wysłuchaniu i przyjęciu w głosowaniu sprawozdania z działalności Zarządu Klubu oraz sprawozdania z działalności komisji rewizyjnej członkowie stowarzyszenia wybrali zarząd klubu oraz komisję rewizyjną. W składzie tego pierwszego zaszła jedna zmiana – Sekretarzem został wybrany Przemysław Maik. Funkcję Prezesa pełnić będzie nadal Zbigniew Petynia, Wiceprezesem pozostał Wiesław Wilman, a Skarbnikiem Jerzy Karakuszka, wreszcie do grona dotychczasowych Członków Zarządu Łukasza Groszka i Tomasza Zielińskiego dołączył Michał Podgórski.

W drugiej części spotkania głos zabrał Burmistrz Miasta Radymna Mieczysław Piziurny, omawiając planowane w najbliższym czasie inwestycje Miasta w infrastrukturę sportową, a więc budowę hali sportowej o lekkiej konstrukcji na placu za bramką głównej płyty stadionu przy Sportowej oraz remont „Orlika”.
Ważną częścią spotkania było wystąpienie Prezesa Stowarzyszenia MKS Radymno Zbigniewa Petyni, który poinformował o budżecie klubu na rok 2024 oraz przedstawił plany klubu związane z obchodami 90-lecia jego istnienia.