Gwiazdą tegorocznych Dni Radymna jest Stanisław Karpiel-Bułecka, który roziwja obecnie solowy proejkt Staszek z Gór. To nie tylko wszechstronny muzyk, ale także utalentowany sportowiec i prawdziwy przedstawiciel Zakopanego. Był założycielem i przez wiele lat liderem zespołu Future Folk, który zdobył uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w najbardziej popularnych programach rozrywkowych, takich jak „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy „Azja Express”. Rodowity zakopiańczyk, artysta, który wyróżnia się nie tylko swoją muzyczną pasją, ale również zaangażowaniem w lokalną społeczność i promowaniem kultury góralskiej.

Aktualnie postanowił podjąć nowe wyzwanie artystyczne pracując nad solowym projektem muzycznym pod nazwą „Staszek z Gór”. To ekscytujące połączenie tradycji góralskiej z nowoczesnym brzmieniem pop, realizowane we współpracy z cenionymi polskimi producentami.

Praca nad solowym projektem „Staszek z Gór” to dla artysty nowy rozdział w jego karierze. Współpraca z cenionymi producentami, którzy mają na swoim koncie produkcje dla gwiazd takich jak Sanah, Wilki czy Dawid Podsiadło, daje gwarancję, że projekt ten będzie naprawdę wyjątkowy. To obietnica wulkanu energetycznego brzmienia, które połączy tradycję z nowoczesnością.

Tej energii spodziewamy się w Radymnie już w najbliższą niedzielę!