Wczorajszy wieczór nad zbiornikiem ZEK był absolutnie magiczny. To w pierwszej kolejności zasługa artystów. Wieczorny koncert Staszka z Gór zgromadził prawdziwe tłumy, a świetna muzyka, energetyczne fluidy, okraszone góralskim, charakternym kontaktem z publicznością wokalisty, sprawiły, że koncert Staszka z Gór zapadnie nam w pamięć na długi czas. Nieco wcześniej, zgromadzeni mieli niebywałą przyjemność ponieść się dźwiękom generowanym przez muzyków Oready, a wokalistka grupy Kasia Biesaga przeniosła słuchaczy w niesamowite rejestry ludowych wierzeń i pogańskich tajemnic. W podobnych klimatach utrzymane było widowisko Nocy Świętojańskiej. Przygotowane przez artystów MOK Radymno oraz Teatru ognia z Przeworska pełne było niesamowitości, mistycyzmu, odniesień do ludowych obyczajów, pięknych układów tanecznych i klimatycznej muzyki.

Oczywiście sporo działo się i wcześniej. Wszyscy, którzy wybrali Radymno na miejsce spędzenia niedzielnego popołudnia nie mogli narzekać na nudę – dzieciaki mogły poszaleć na dmuchanym placu zabaw, łasuchy wziąć na ząb smaczny kąsek, poszukiwacze przygód wzięli udział w grze terenowej. Wielu emocji dostarczyły gry plebejskie które udowodniły, że dawne formy spędzania wolnego czasu wciąż mogą konkurować ze telewizją, komputerem i telefonem. Prawdziwym hitem, okazały się zaś warsztaty wicia wianków zorganizowane przez kwiaciarnię Klimaty na kwiaty.

Odnotujmy jeszcze, że imprezę otworzyli w imieniu Burmistrza Miasta Radymna Sekretarz Miasta Zofia Kawałek oraz Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Pacek, a wydarzenie brawurowo poprowadził Kacper Moszumański.

Jednocześnie dziękujemy sponsorom za wsparcie oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego że Dni Radymna były tak okazałe.